Rreth nesh

Shenzhen Hong Kaiyun TECHNOLOGY CO., LTD

E themeluar në vitin 2005, HKY Mold është një nga prodhuesit më konkurruese Injection myk dhe kompanitë derdhur injeksion në Shenzhen të Kinës. Ne të shërbejë një gamë të gjerë të industrive, duke përfshirë të brendshme të automobilave, sistemet e automobilave ftohje, elektronikë, aplikimet në shtëpi, mjekësore, energji, industriale dhe më shumë.

PSE ZGJIDHNI HKY Mold

  Me ne, ju mund të kurseni kohë dhe para. Ne jemi fabrikë, për të punuar me ne mund të shmangur komisionin tregtar

  Ekipi ynë inxhinieri ka përvojë të gjerë të industrisë dhe aftësitë e menaxhimit të projektit, si dhe anglisht dhe efikas komunikim të mirë teknike.

  plotësisht të përmbushur standardet tuaja të cilësisë, të gjitha komponentët e myk për moulds eksportit janë prodhuar në përputhje me DME, standardet HASCO, të tilla si kunjat udhëzues, bushings, thimbles ose sipas kërkesave të konsumatorëve.

  nënshkruajnë një dokument marrëveshje moszbulimi (Non-Disclosure Marrëveshjes) për të mbrojtur informacionin e projektit tuaj dhe ne kurrë nuk do të ndajnë të dhënat tuaja me ndonjë pale tjetër të tretë.

  DML (dizajni për manufacturability) analiza e secilës pjesë dhe identifikimi i çështjeve të mundshme të rrezikut (pjesa e projektimit dhe problemet myk) para se të myk projektimit dhe prodhimit

  sipas vizatimeve 2D e konsumatorit, të gjitha molds janë të shoqëruara me një certifikatë të çelikut, certifikim trajtimit të ngrohjes, parametrat e testimit myk dhe raportin e matjes në shkallë të plotë.

  Ne kemi mbi 20 vjet përvojë në projektimin myk, injeksion myk bërë, myk Dy-ngjyra, Die Kallëp, i derdhur injeksion Prodhim

  Gjithmonë reagime për klientët tanë në kohën e duhur dhe për të komunikuar sa më shpejt të furnizuesit lokale

  ka bashkëpunuar me shumë konsumatorë në projektin Injection myk, të cilat zënë në industri të ndryshme si Automobilistikë, Hapësirë ajrore, makineri, pajisje, Elektronikë, paketimit, makineri, etj

Latest Blog Post

 • Application of injection products

  Because of the different injection molding materials used, injection molding products have many excellent properties that other materials do not have.Injection molding products have been used widely in agriculture, construction, automobiles, and avionics, logistics packaging and so on. Plastics a...
 • Influencing factors of shrinkage of plastic products

  What effect does the mold structure and plastic properties have on the shrinkage rate of plastic products? Let’s take a look. There are the effects of mold structure on shrinkage of plastic products. 1.The size of the gate is large, and the shrinkage rate is reduced. 2.The shrinkage rate of...
 • Factors affecting the shrinkage of plastic products

  There is the influence of plastic structure on shrinkage rate of plastic products. 1.Thick-walled plastic parts shrink more than thin-walled plastic parts.The shrinkage rate of most plastic 1mm thin-walled parts is greater than the shrinkage rate of 2mm, which is due to the increased resistance o...